Fenomen Dizinin Sonuna Geliyoruz

0
110
final-geliyor

Ekranlara veda edip etmeyeceği yılan hikayesine dönen daha sonra reytinglerde aldığı sonuçlar ile yoluna devam eden dizi son reyting tablosunda çakılınca final için göz kırptı.

Kanal D ekranlarında yayınlanan Çocuklar Duymasın dizisi reytinglerde yeniden başarısız olunca ekranlara vedası için hazırlıklar başlıyor.

Final yapacağı konuşulan Çocuklar Duymasın, bir gün evvel akşam ekrana gelen 17. bölümüyle reytinglerde bir defa daha hayal kırıklığı yaşattı.

İSTENEN MUVAFFAKİYET YAKALANAMADI

Bir döneme damga vuran dizilerden Çocuklar Duymasın, bu sezon Kanal D ekranlarında yine seyirci ile buluşmuştu. Senaristliğini Birol Güven’in yaptığı dizi, yayınlanmaya başladığı günden beri reytinglerde istenen başarıyı bir türlü yakalayamadı.

8. SIRADA KALDI

Geçtiğimiz hafta yayınlanmayan ve final yapacağı konuşulan Çocuklar Duymasın hakkındaki iddialar yersiz çıktı ve dün akşam 17. bölümüyle ekrana geldi. Reyting sıralamasındaki yeri merak edilen dizi, 8. sırada kendine yer bulabildi.

SONUCU MERAK EDİLİYOR

Sonucu merak edilen bir dönemin efsane dizisi için ilerleyen haftalarda nasıl bir yol izleneceği şimdiden merak konusu oldu. İşte dün akşamın reyting sıralaması;

cocuklar-duymasin-reyting

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin