Cumhurbaşkanı Şahitlikten Vazgeçti

0
84
Cumhurbaskani-Erdogan-dugune-katilmadi

15 Temmuz gecesi Erdoğan ile gerçekleştirdikleri telefon müzakeresiyle darbe teşebbüsünün kaderinin değişmesinde büyük rol oynayan Hande Fırat’ın evvelki gün gerçekleşen düğününe Cumhurbaşkanı katılmadı.

15 Temmuz’da gerçekleştirdiği canlı yayınla gazetecilik tarihine geçen Hande Fırat’ın evvelki gece gerçekleşen düğün merasimine Cumhurbaşkanı Erdoğan katılmadı. Fırat, yaz aylarında kaleme aldığı “Karargah Rahatsız” haberleriyle hükümetin büyük reaksiyonunu çekmişti.

Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat ile iş adamı Murat Özvardar Sheraton Otel’de yapılan nikah merasimiyle dünya evine girdi. Düğüne; iş, sanat, politika ve spor dünyasından onlarca elit çağrılı katıldı.

NİKAHI ÇİÇEĞİ BURNUNDA BAŞKAN KIYDI

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’nın kıydığı nikahta çiftin şahitliklerini ise AB Bakanı Ömer Çelik, Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan, Murat Ezberci ve Recep Ercan Keskin yaptı.

ERDOĞAN NEDEN KATILMADI?

Bakan Çelik merasimde, “Sayın Cumhurbaşkanımızın yerine burada bulunuyorum. Kudüs’le alakalı toplantısı, telefon trafiği var. Kendisi benim gelmemi istediler. Sayın Reisicumhurun evli çiftlere tavsiyesini herkes biliyor” diyerek evlilik cüzdanını geline sundu.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN TELGRAF GÖNDERDİ

Geceye katılamayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, telgraf gönderdi. Telgrafta şu ifadeler bulundu: “Düğün merasimine nazik çağrınız için içtenlikle teşekkür ederim. Değerli çiftimizin çıktıkları bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sıhhatli bir ömür sürmeleri temennisiyle, iki cihan saadeti diler, beraberliklerinin iki aileye de huzur ve mutluluk getirmesini cenab-ı Allah’tan niyaz ederim. Bu vesileyle sizlere ve değerli konuklara en kalbi sevgi ve selamlarımı sunarım.”

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin