Hayta İsmail 23’lük Sevgilisiyle Evlendi

0
105
Hababam-Sinifinin-Hayta-Ismaili-23luk-sevgilisiyle-evlendi

Hababam Sınıfı filminde ‘Hayta İsmail’ rolüyle belleklerde yer edinen oyuncu Ahmet Arıman, kendisinden 40 yaş küçük sevgilisi Yazgı Kaynak (23) ile dünyaevine girdi.

Hababam Sınıfı’nda Hayta İsmail rolüyle akıllara kazınan Ahmet Arıman’ın 23 yaşında evli bir kadınla beraber olduğu söyleniyordu. Arıman aşkına sahip çıkıp “İzdivaç edeceğiz” demişti sözünde de durdu. İkili olaylı bir düğünle izdivaç etti.

“HİÇ KİMSEYE BİR ŞEY YAPMADIK”

Bir gün evvel akşam saatlerinde nikah masasına oturan çift nikah öncesi medya üyelerinin suallerini cevapladı. Olaylı ilişkisini nikah masasına taşıyan Arıman, “Kimseye bir şey yapmadık. Bizim içimiz de çok rahat. Ulus arkamızdan bir şeyler söylüyor fakat araştırılsın hiç kimseye bir şey yapmadık. Bu kadar kolay.” diyerek Alın yazısı Kaynak’ın daha önceki eşinin iddialarına cevapladı.

hayta ismail

YAŞ FARKINI PROBLEM ETMİYORLAR

Çifte aralarındaki yaş farkı sorulduğunda ise usta oyuncu, “Ben kendimi yaşlanmış olarak görmüyorum. Nerede tırak orada bırak, bittiği zaman biter zaten.” diyerek yaş farkının problem olmadığını söyledi. Ahmet Arıman daha sonra “Bende isterdim biraz daha büyük olsun. Ne yapalım? kaderimizde bu varmış.” açıklamasını yaptı.

hayta ismail evlilik twitt

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin