Sedanur Ölü Bulundu

0
88
sedanur

Kars’ta Kaybolan Küçük Sedanur Ölü Bulundu

Kars’ta 7 gün önce kaybolan Sedanur’un cesedi Paslı köyüne yakın olan bir arazide üzeri taşlarla örtülü bir şekilde bulundu.

Kars Valisinden ilk açıklama geldi Rahmi Doğan ” Sedanur’un bulunması çok ciddi bir ekip kurduk,  Jandarma ve JAK timleriyle birlikte arama çalışmaları devam ediyordu, jandarma Köpek Atak yardımıyla Sedanur’un cesedine ulaşıldı.Olaydan sonra buraya getirilmiş olabilir ve ya olay yeri ölü bulunduğu yer olabilir.Her hususi araştırıyoruz.Gerekli incelemenin ardından gerekeni açıklayacağız’‘ dedi.

Komşusu Tutuklanmıştı

Sedanur’un kaybolmasından sonra tutuklanan Ertan B .’nin bir çok suçtan şüpheli ve çelişkili ifade verdiği için tutuklanmıştı fakat ölü bulunan Sedanur’un otospi kararı çıkmadan kesin bir açıklama yapılmadı. Kars Cumhuriyet Savcısı Mehmet Fatih Camgöz” Cinayet olduğu bellidir fakat cinsel istismar var mı yok mu bilemiyoruz otospi kararı çıktıktan sonra net bir sonucuna varılcağını” söyledi.

Cesedi Morga Kaldırıldı

Sedanur Güzel’in cesedi morga kaldırıldı 16 eylül de kaybolmuştu. Bütün ekipler ve Türkiye Sedanur’dan gelecek güzel bir haberi bekliyordu, Sedanur dan bugün kötü haber geldi. Yine çocuk istismar çocuk katil haberi aldık, Minicik bedenlerden ne istiyorsunuz ?

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin