“Evliliklerde İletişim Dili ve Empatik Yaklaşım” Konuşuldu

0
241
evlılık

“Evliliklerde İletişim Dili ve Empatik Yaklaşım” Konuşuldu
Psikolojik Danışman ve Yazar Mesut Güney Yılmaz, Cansu TV’de Gazeteci-Yazar Özgür Bülbül’ün sorularını özel bir canlı yayın programında yanıtladı. “Evliliklerde İletişim Dili ve Empatik Yaklaşım” konulu program yoğun bir ilgi gördü.
Programda; flört-evlilik dönemi geçişleri, çiftler arası terapi, iletişim yöntemleri, çiftler neyi paylaşamıyor?, sosyal medyanın ilişkiler üzerindeki etkileri, narsist söylemler, aşk ve sevgi gibi birçok konu üzerinde duruldu.
İzleyicilerin de sorularıyla zenginleştirdiği programın son bölümünde ise Yazar kimliğiyle de tanınan Mesut Güney Yılmaz’ın Başlangıç, Yalın Ayak Düşler ve Dokuz Hüzünlü Adam eserleri üzerinde de duruldu.
Mesut Güney Yılmaz Kimdir?
Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık bölümünden mezun oldu. Psikolojik Danışman olarak çalışan Yılmaz, üniversite yıllarından bu yana edebiyatla uğraşıyor ve yayınlanmış 3 adet eseri bulunuyor. (Başlangıç, Yalın Ayak Düşler, Dokuz Hüzünlü Yalnız Adam)
“Eğitim Programları ve Öğretimi” alanında yüksek lisans yapan Yılmaz, çift terapisi ve cinsel terapi danışmanlığı hizmeti de veriyor.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin