Survivor 2018’in İlk İsmini Açıkladı

0
272
survivor-2018-in-ilk-ismini-acikladi

Evvelki gün yayınlanan Beyaz Show’a misafir olan TV 8’in patronu Acun Ilıcalı, merakla beklenen Survivor 2018’in ilk yarışmacısını canlı yayında duyurdu.

Ekranların fenomen yarışması Survivor2un 2018 kadrosu için heyecanlı bekleyiş sürüyor. Geçtiğimiz gün Beyaz Show’a konuk olan Acun Ilıcalı, Survivor 2018’in ilk yarışmacısını canlı yayında tanıttı.

Acun Ilıcalı, konuk olduğu Beyaz Show’da Survivor’a katılmak için Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen Cumali Akgül’ün 2018’in kadrosunda yer alan ilk isim olduğunu duyurdu.

Kanal D ekranında yeni sezoan ‘merhaba’ diyen ‘Beyaz Show’da ‘Survivor’ sürprizi yaşandı. Programa konuk olan Acun Ilıcalı, canlı yayında flaş bir izah yaptı.

survivor-2018-in-ilk-ismini-acikladi-2

50 GÜNDE 1500 KİLOMETRE YÜRÜDÜ

Reyting rekortmeni yarışmaya katılabilmek için Iğdır’dan İstanbul’a kadar yürüyen Cumali Akgül, ‘Beyaz Show’da müjdeli haberi aldı.50 günde takriben 1500 kilometre yürüdükten sonra Acun Ilıcalı ile görüşen Cumali Akgül, güç testinden başarılı netice alamamasına karşın Beyazıt Öztürk ve seyircilerin de ısrarı sonucu hayalini gerçekleştirdi.

ACUN ILICALI CANLI YAYINDA İZAH ETTİ

‘Beyaz Show’ canlı yayını öncesi ekip arkadaşlarıyla bir değerlendirme yaptığını ifade eden Ilıcalı, Cumali Akgül’ün ‘Survivor 2018’ kadrosunda yer alan ilk isim olduğunu duyurdu.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin