Emlak Zengini

0
63
emlak-zengini

Konserlerinde giydiği göz alıcı sahne kostümleriyle bilnen tanınmış sanatçı Aşkın Nur Yengi, Beykoz Acarkent’teki 4 katlı villasını gardrova çevirdi. 47 yaşında olan sanatçı, gelirini gayrimenkule yatırıyor.

Sahnelerin başarılı ismi Aşkın Nur Yengi, milyon dolar değerindeki 4 katlı villasını gardroba çevirerek, herkesi şok etti.

47 yaşındaki şarkıcı Aşkın Nur Yengi’nin Beykoz Acarkent’te 3, Ömerli’de 1 villası, Arnavutköy’de 2 yalı dairesi, Londra’da 3, Miami’de 1 hanesi var. Aşkın Nur, Acarkent’teki 8 milyon liralık 4 katlı bir villasını kıyafet ve aksesuarlarını koymak için gardırop gibi kullanmaya başladı.

SAHNEDEN KAZANDIĞINI HANEYE YATIRIYOR

Aşkın Nur Yengi müzik kariyerine 1981’de Sezen Aksu’nun vokalisti olarak başlamıştı. İlk albümünü de 1989’da çıkarmıştı. Sahne ve konserden kazandığı paraları gayrimenkule yatıran Aşkın Nur Yengi’nin tam bir emlak zengini olduğu ortaya çıktı.

47 yaşındaki şarkıcının Beykoz Acarkent’te üç villası, Arnavutköy’de iki yalı dairesi, Ömerli’de bir villası, Londra’da üç, Miami’de ise bir hanesi var. Bazıları kirada.

MİLYON DOLARLIK VİLLA

2012’de boşandığı Haluk Bilginer’den olan kızı Nazlı ile Beykoz Acarkent’te oturan Aşkın Nur Yengi’nin kıyafetleri, 600 metrekarelik evine dar geldi. Ve aynı sitede bulunan 8 milyon lira değerindeki, dört katlı diğer villasını gardıroba çevirdi.

BÜTÜN KIYAFETLERİNİ VİLLAY TAŞIDI

Atmaya kıyamadığı tüm marka kıyafetlerini, lüks çantalarını ve servet değerindeki ayakkabılarını giyim odası gibi kullanma kararı aldığı villasına taşıdı.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin