Evlilik Ateşi Onu da Sardı

0
68

Aşk ile ilgili doğru seçimi yapamadığını belirten güzel oyuncu Meryem Uzerli, bir müddettir birlikte olduğu sevgilisinden evlilik önerisi aldı ve tek taş pırlantasını parmağına taktı.

Ekranların sevilen oyuncularından Meryem Uzerli evlilik yolunda…

Geçen sene “Doğru adamı seçemiyorum, sonra yeniden ben üzülüyorum.” izahıyla olay olan Meryem Uzerli, beyaz atlı prensini buldu. Kızı Lara’nın babası Can Ateş ile işadamı Alp Özcan’la ilişkilerinde yara alan Uzerli, mutluluğu Mısırlı oyuncu ve sunucu Bassel Alzaro’da buldu.

meryem

EVLENME TEKLİFİ ALDI

Geçtiğimiz günlerde aşkının anne ve babasıyla tanışan Alzaro, Uzerli Ailesi’nden onayı alınca harekete geçti. Hafta başında Dubai’deki sevgilisinin yanına giden güzel oyuncu, büyük bir sürprizle karşılaştı.

YÜZÜĞÜ GÖSTERDİ

Meryem Uzerli ile aşkı ağustos ayında başlayan 31 yaşında olan Mısırlı oyuncu, konuşulanlara göre evvelki akşam çıktıkları romantik yemekte güzel oyuncuya izdivaç etme öneri etti.

Sevgilisinin izdivaç etme önerisiyle mutluluktan havalara uçan 34 yaşında olan güzel oyuncu, Alzaro’ya ‘evet’ diye konuştu. Yemek sonrası özel sürücülü aracıyla otele dönen tanınmış kişi oyuncu, bu mutlu haberi takipçileriyle de paylaştı. Araç içerisinde çalan şarkı eşliğinde videosunu çeken Meryem Uzerli, pırlanta tek taş yüzüğünü bilhassa gözler önüne serdi.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin