Hüsnü Komisere Tepki Yağıyor

0
118
Arka-Sokaklarda-Husnu-Komisere-elestiri

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Arka Sokaklar’da, birkaç bölüm önce eşini kaybeden Hüsnü Komiser’e izleyicilerden reaksiyon yağıyor.

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’ın bu hafta yayınlanacak yeni bölümünde Hüsnü Komiser’in sürpriz evlilik önerinine tepki yağıyor.

BÜYÜK VEFASIZLIK

Yayınlanmaya başladığı günden bu tarafa bizden biri olan Arka Sokaklar oyuncularının acıları acımız, sevinçleri sevincimiz oldu. Mesut Komiser günlerce komada yattı, sosyal medyada cenaze merasimleri örgütledi. Hüsnü Komiser vuruldu, herkes can vermesin diye yakardı. Ancak gelin görün ki dizi oyuncuları beklenen vefayı trafik kazasında hayatını kaybeden Hüsnü Komiserin karısı Suat için gösteremedi.

DELİ DİVANE AŞIK OLDUĞU SUAT’I 2 BÖLÜMDE UNUTTU

Diziye birkaç bölüm önce dahil olan Gonca Hanım, Hüsnü Komiser’in başını döndürdü. Ve deli divana aşık olduğu, 5 çocuğunun annesi Suat’ı bir anda unutuverdi. Öyle ki bu hafta ekrana gelecek 461. bölümde Hüsnü Komiser, vefasızlığına bir kademe daha attırarak Gonca Hanım’a evlilik öneri ediyor.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin