Damat Adayı Kansere Yenik Düştü

1
109
Seda-Sayanin-damat-adayi-kansere

Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın sunduğu İzdivaç edeceksen Gel isimli izdivaç programına güvey adayı olarak katılan George Khotivari, kansere yenik düştü.

Khotivari, +18 filmlerde rol almıştı. Show TV’de yayınlanan İzdivaç edeceksen Gel isimli programa damat adayı olarak katılan Gürcistanlı George Khotivar, yaşamını yitirdi.

Ülkemizde evlilik programlarıyla tanınan George Khotivari, bir müddettir rehabilitasyon gördüğü kansere yenil düştü.

Genç adam, ülkesi Gürcistan’da toprağa verildi. Gürcistanlı George Khotivari, annesi Tsira Khotivari ile beraber 1999 seneninde Türkiye’ye göç etti. Annesi daha sonra bir Türk’le izdivaç etti ve Müslüman oldu. Khotivari, liseyi Türkiye’de okuduktan sonra Gürcistan’da müzik eğitim aldı. Türkiye’ye tekrar geldiğinde annesinin isteği üzerine 2012 seneninde izdivaç ettirme programına katılan Khotivari, daha sonra değişik kanallardaki izdivaç ettirme programlarında kendisine eş aradı.

kanser

EROTİK FİLM OYUNCUSU ÇIKMIŞTI

Seda Sayan’ın sunduğu programa katılan Khotivari, Bodrum Türkbükü’nde çekilen +18’lik filmde rol aldığı ortaya çıkınca programdan ayrılmak zorunda kaldı. Erotik filmde rol aldığını doğrulayan Khotivari, “Bana bu konuda kimse bir şey sormadı, ben de söylemedim” demişti. Sayan, medyada çıkan haberlere çok sinirlenmiş ve medya izahı yaparak, “Zati bu insan bütün izdivaç programlarına izdivaç etmek için çıkmış. Esra Erol’dan Hande Ataizi’ne kadar hepsinin programında çıkmış” ifadelerini kullanmıştı.

hasta

1 YORUM

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin