Olay Evlilikte Gergin Anlar

0
89
olay evlilikte gergin anlar

Nihat Doğan’ın sunucusu olduğu programa Hababam Sınıfı’nın Hayta İsmail’i, Ahmet Arıman ve kendisinden 40 yaş küçük eşi Mukadderat Kaynak katıldı. Nihat Doğan’ın Nihat Doğan “35 yaşında olan kızınız 75 yaşında olan bir adamla izdivaç etse ne derdiniz?” suali canlı yayında ortamın bir anda gerilmesine kapı araladı. İşte canlı yayında yaşanan o tartışma…

Canlı yayına katılan Ahmet Arıman ve eşi Alın yazısı Kaynak, aralarındaki yaş farkı hasebiyle günlerdir gündemden düşmeyen bu evliliğin nasıl gerçekleştirildiği konuştu. Çift nasıl tanışıp izdivaç ettiklerini anlatırken Nihat Doğan, Ahmet Arıman’a zor bir sual yöneltti.

KIZINIZA MÜSAADE EDER MİYDİNİZ?

Ahmet Arıman’ın iki kızından sözü açan Nihat Doğan ’35 yaşında olan kızınız 75 yaşında olan bir adamla izdivaç etse ne derdiniz?’ sualini sordu.

Sual karşısında oldukça gerilen Arıman ‘İlk evliliğini yapsaydı, elimi masaya koyardım netlikle müsaade etmezdim. Fakat izdivaç etmiş boşanmış, ben bunda kurtuluşu buldum, ben bu adamı seviyorum derse yeniden itiraz ederdim. Fakat kızım madem sen bu hayatı göze aldın, ben seni uyarıyorum derdim. İlk evliliği olsaydı netlikle itiraz ederdim.’ yanıtını verdi.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin