Survivor Yarışmacılarına Bir Yenisi Daha Eklendi

0
52
Elif-Gungor-kimdir-Survivora-katilacak-mi

Survivor 2018, 10 Şubat’ta başlıyor. Bu sene şampiyonların yarışacağı Survivor All Star’a katılacak son ismin Elif Güngör olduğu öne sürülüyor.

Survivor hayranları soluklarını tuttu 10 Şubat’ı bekliyor. Hazırlıkların sürdüğü Survivor 2018 All Star kadrosuna katılacak bir isim daha belli oldu. İsimi Arda Turan ile hatıralan Elif Güngör’ün Survivor 2018′ katılacağı öne sürüldü.

Ancak şuana kadar iki isim için de resmi bir izah yapılmadı. Son olarak yarışmaya katılacak isim Ulusal atlet Nevin Cevap oldu. Önceden ise 10 Şubat’ta başlayacak olan Survivor 2018 All Star kadrosunda Sahra Işık, Hilmi Cem İntepe, Adem Kılıçcı, Hakan Hatipoğlu, Murat Ceylan, Cumali Akgül, Turabi Çamkıran, Nihat Doğan, Sema Aydemir, Nagihan Karadere ve Merve Aydın’ın yarışacağı izah etmişti. Peki bu isimlerin ilk sözleri ne oldu? İşte All Star yarışmacılarının ilk izahları ve bilgileri…

2016 Survivor’un unutulmaz yarışmacılarından olan ve adaya 108. günde veda eden Gizem Kerimoğlu’nun Survivor All Star kadrosunda olacağı konuşuluyor. Ancak bu iddialar şuana kadar doğrulanmadı.

Survivor 2018 kadrosu için ismi geçen bir diğer kişi ise Elif Güngör. Fitness eğitmenliği yapan Güngör’ün Survivor konusunda bütün sosyal medya hesaplarını izliyor olması iddiaları güçlendiriyor. Ancak Elif Güngör’ün de seçmeleri devam eden Survivor 2018 kadrosunda olacağına değin bir açıklama yok.

ELİF

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin