CANSU TV KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİ

0
188
kamoyunusıte

KAMOYUNUN DİKKATİNE

Cansu TV medya olarak Sultanbeyli de yerel basın kuruluşu olarak faaliyetine devam etmekte olan tarafsız ilkeli dürüst habercilik adına tüm siyasi partilerimize kurumlarımıza ve sivil toplum kuruluşlarına eşit derecede ve mesafededir.

Cansu TV Medya olarak hiç bir kimseye temsilcilik verilmemiştir hiç bir kişiye yetki vermemiştir

Cansu TV adını kullanarak sanki yetkilendirilmiş gibi davranıp kurum ve makamlar gereksiz yere meşgul edilip kurumumuz Cansu TV’ nın itibari ve gururu incittirilmiştir

Cansu TV’nin tek yetkilisi Yönetim Kurulu Başkanı Cihan GÜNEY ‘dir başka kimseye sorumluluk temsilcilik ve imza yetkisi verilmemiştir

Cansu TV adını kullanan yetkilisi gibi veya temsilcisi gibi davranan

Ahmet Ali Çelenk Cansu TV tarafından KAMERAMANLIK dışında KESİNLİKLE herhangi bir YETKİ verilmemiştir kurumumuz adına söz sahibi de değildir!

Bu kişi tarafından ziyaret edilen yetkililer kurumlar makamlar firmaların sahipleri sizlerden kurumumuz Cansu TV adına bir özrü borç bilir yapılan işgüzar liktan duyduğumuz derin üzüntüyü bilmenizi isteriz.

Bu tür olayların bir daha gerçekleşmemesi adına firmamız daha da dikkatli olacaktır !

Şayet bu tür bir istenmeyen durumlar ile karşılaşır isek kanuni haklardan doğacak yasal haklarımızı kullanmak üzere Avukatlarımız yetkilendirilmiştir.

Bir daha bu ve benzeri durumlarla karşı karşıya gelmemeyi ümit ediyoruz

Bu ve benzeri bir durumda www.cansu.tv den

cansutv52@gmail.com

0537 707 95 20 iletişim numaralarımızdan ve adreslerimizden bizlere ulaşmalarını rica eder,

hiç istemediğimiz arzu etmediğimiz bu üzücü durumu siz değerli takipçilerimiz dostlarımız ve kamuoyunun bilgilerine sunarız.

Cansu TV Yönetim Kurulu Başkanı Cihan GÜNEY

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin