Arda Turan Başakşehir’de

0
58
arda-turan-basaksehirde

Bir müddettir müzakerelerin sürdüğü Arda Turan ile Başakşehir cephesinde anlaşma sağlandı. Arda Turan, resmi imzayı atmak üzere bugün İstanbul’a geliyor.

Barcelona’da forma talihi kalmayan Arda Turan için sürpriz şekilde devreye giren Medipol Başakşehir, Barcelona ve Arda Turan ile anlaşmaya vardı. Yıldız oyuncunun resmi kontrat imza atmak üzere bugün İstanbul’a gelmesi bekleniyor.

Barcelona’da forma talihi bulamayan Arda Turan, bugün İstanbul’a geliyor. Yıldız futbolcu 1.5 artı 1 sene opsiyonlu Başakşehir’e transfer oluyor.

Ayrı olarak CNN Türk’e katılan Başakşehir Teknik patronu Abdullah Avcı şu izahlarda bulundu:

”Arda Turan transferi umarım olacak. Olursa çok seviniriz. Transferin olma ihtimali yüzde 50’nin üzerinde. Bugün pozitif veya negatif bir haber çıkar. Fakat ben pozitif olacağı istikametinde düşünüyorum. Pozitif olma ihtimali yüksek diyebiliriz. Arda sevimli, esprili, daimi kendini geliştiren ehemmiyetli bir çocuk. Arda Turan ile daimi iletişim halindeyiz. Hep öyleydik. Atletico Madrid’e giderken de öyleydi.Burada aile ortamı var. Buranın duyguları var. Emre ağabeysi var. Orhan ağabeysi var. Bu değerler var. Neticede ülkesi de. Nerede değer göreceğine bakıyor.”

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin