BBP SULTANBEYLİ BELEDİYE BAŞKAN ADAYI KİMDİR ?

0
463
hamdıyıldız

BBP SULTANBEYLİ İLÇE BELEDİYE BAŞKAN ADAYI HAMDİ YILDIZ KİMDİR ?

Hamdi Yıldız 1979 Ordu Doğumlu,İlkokulu Ordu Aybastı Özür Köyü,Ortaokulu Aybastı Çok Programlı okulu,Liseyi Ordu Lisesinde,Üniversite Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunudur. Evli ve 3 Çocuk Babasıdır. BBP’de Sultanbeyli’de Adaylığı ilk Açıklanan Belediye Başkan Adayıdır.

Hamdi Yıldız’ın BBP’de Aldığı Görevler 

Mahalle Başkanlığı,Halk ve İlişkiler Başkanlığı,Basın Tanıtım Medya İlişkiler Sorumlu Başkan Yardımcısı,STK Gölköy Dernekler Federasyon Yöneticiliği ve Son olarak Teşkilat Başkanlığı yapmıştır.

BÜYÜK BİRLİK PARTİSİ VE SULTANBEYLİ’DEKİ PROJELERİ

3 Aydır Sahalarda olduğunu ve halkla iç içe olduğunu dikkat çeken Hamdi Yıldız ”BBP ye verilen oyların bir gömlek değişir gibi değil,bir zihin değişimi  olduğunu”söyledi. Sultanbeyli ilçe ekonomisine katkısı olacak çalışmalar projeler yürüteceğini ve projeleri ,Eğitimde ilçemizde Üniversite Meslek Yüksek Okulu olmadığını, Fen Lisesi ve Bilim Liselerinin eksik olduğunu,ev hanımlarına her mahalleye atölye kurup,ev hanımlarına iş kazandırma çalışmaları yapacağını,Halkın Yönetime hakim olacağını şeffaf bir düzen oluşturacağını dile getirdi.

Bizde Cansu TV ailesi Olarak BBP Belediye Başkan Adayı Hamdi Yıldız’a Çıkmış Olduğu Bu Yolda Başarılar Dileriz.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin