AYBASTI ZAFERİ MİLLİ KÖYÜ DERNEK AÇILIŞINDA YOĞUN İLGİ

0
193
DERNEKAYBASTI

MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ

ZAFERİMİLLİ 2. ŞUBESİNİ SULTANBEYLİ’YE AÇTI

İstanbul Üsküdar’da faaliyet gösteren Zaferimilli Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği bugün düzenlenen muhteşem bir törenle Sultanbeyli’de 2. Şubesini açtı.

Sultanbeyli’de yaşayan Zaferimillililerin bir çatı altında toplanması için 2. Şubesini açan Zaferimilli Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği açılışına katılım yoğun oldu.

Açılış programına Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar, AK Parti Aybastı Belediye Başkan Adayı Beytullah Geçtan, Cumhuriyet Halk Partisi – CHP Aybastı Belediye Başkan Adayı Özdilek Aydoğan, İYİ Parti Aybastı Belediye Başkan Adayı Yüksel Tokat, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Av. Akın İlhan, Ak Parti Aybastı İlçe Başkanı Fazlı Eren, Sultanbeyli AK Parti İlçe Başkanı Ali Tombaş, Ordu Dernekler Federasyonu Başkanı Sabri Çelebi, Üsküdar belediye Başkan Yardımcısı İlyas Karayel, Kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları (STK) temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Zaferimilli Köyü Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Örsün’ün açılış konuşmasını yaptığı programda Belediye Başkanları, Başkan Adayları da birer konuşma yaparak programa katılanlara hitap ettiler.

Kalabalık protokol üyelerinin birlikte kurdele kesimi ile birlikte Zaferimilli Köyü Kültür ve Dayanışma Derneğinin Sultanbeyli Şubesi hizmete girdi.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin