SULTANBEYLİ BELEDİYESİ BASIN BAYRAMINI KUTLADI

0
189
BASINBAYRAMIKPK

Bugün 24 Temmuz Basın Bayramı. Basın Bayramı veya Gazeteciler ve Basın Bayramı, tarihi konusunda üzerinde anlaşmazlık bulunsa da Türkiye’de Türk basınında sansürün kaldırılmasının yıl dönümü olarak her yıl 24 Temmuz tarihinde kutlanan önemli gündür.

SULTANBEYLİ BELEDİYESİ KAHVALTI PROGRAMI İLE YEREL MEDYANIN BASIN BAYRAMINI KUTLADI.
Sultanbeyli Aydos tesislerinde Sultanbeyli’nin emekçi gazetecileri ile sabah kahvaltı programında basın bayramında bir araya gelen Sultanbeyli Belediye Başkan Yardımcısı Zafer Söğütcü ”bu özel günde ilçemiz medyası basın mensubu arkadaşlarım;gününü kutlar onurlu bir meslek olan gazeteciliğin zor olduğun farkındayız Belediye olarak her daim yerel medyanın yanında olacağız”dedi.

Bizde katılan tüm gazeteci arkadaşlarımızın Basın Bayramını kutlar,Basına değer verip bu günümüzü kutlayan herkese teşekkür ederiz..Cansu TV T.C. Sultanbeyli Belediyesi Ahmet Işık Gökhan Izgi Yusuf Özgür Bülbül Yunus Ceylan Emrullah Güvener Cesim Yener Serpil Ayan Tahsin Kara Sultanbeyli Vitrini Marmara Haber Ajansı Marmara’nın Gündemi Gazetesi Bölge Haber Ajansı BHA Sultanbeyli Flash Haber

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin