SIFIR ATIK PROJESİNE BÜYÜK DESTEK

0
234
jıletsultanbeylıatık

Sultanbeyli Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası öncülüğünde düzenlenen ‘’Sıfır Atık’’ projesi hayata geçirildi. Projede amaç çöplerde, insanların ve hayvanların yaralanmasına yol açan jiletlerin toplanarak, geri dönüşüme kazandırması.
Projenin uygulanmaya konulması nedeniyle Kent Meydanında program düzenlendi. Program öncesi Sultanbeyli’deki bazı berberlere, kullanılmış jiletleri atabilecekleri jilet kutuları dağıtıldı. Etkinlikte, Kaymakam Metin Kubilay, Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ve Sultanbeyli Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ömer Erdoğan da bir konuşma yaptı.

Programa; Kaymakam Metin Kubilay, Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Başkan Yardımcıları Gülten Terzi ve Faruk Lafçı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çağlar, İlçe Müftüsü Hasan Erdoğan, Sultanbeyli Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ömer Erdoğan, Oda Sekreteri Sultan Çilek Nazlı, Sultanbeyli İş Kadınları Derneği Başkanı Hasret Alcellat, AK Parti Sultanbeyli Kadın Kolları Başkanı Fadime Aydın, Mahalle Muhtarları, esnaflar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programın ardından protokol, alandaki geri dönüşüm kutularına atık jilet atarak çocuklarla poz verdi.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin