AK PARTİ’DEN UİGAD’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

0
43
sıteuıgadakpartı

AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş, Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazetecileri Derneği’ni (UİGAD) ziyaret etti.

Ziyarette Tombaş’da; AK Parti İlçe Başkan Yardımcılarından Mehmet Işık ve Yakup Yılmaz, Ekonomi İşleri Başkanı ve Başkan Yardımcısı Hüseyin Akyüz de eşlik etti.

AK Parti heyetini UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener ağırladı. Ayrıca, UİGAD Genel Başkan vekili Binnur Güvener, Genel Sekreter Selçuk Taşdemir, Genel Sayman Serpil Ayan, Genel Başkan Yardımcısı Gökhan İzgi, İstanbul İl Başkanı ve Bölge Sorumlusu Emrullah Güvener ile yönetim kurulu üyelerinden Savaş Karan, Cansu Güney, Cihan Güney ve Yunus Ceylan de AK Parti heyetinin ziyaretinde yer aldı.

Ziyarette, AK Parti heyetine, UİGAD’ın internet gazeteciliği yasa teklifi taslağı önerileri sunuldu. Tombaş, önerilerin yasalaşması için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyledi.

Cesim Yener’de önerilerin internet gazetecilerinin haklarını koruduğunu belirterek, mevcut basın yasalarında bazı değişiklikler yapılmasını beklediklerini anlattı.

Samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Sultanbeyli gündemi ile ilgili değerlendirmeler de yapıldı. Ziyaretin sonunda hatıra fotoğrafı çektirildi.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin