UİGAD’DAN EMNİYETE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

0
45
emnıyetmuduruzıyaret

UİGAD’DAN EMNİYETE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

Uluslararası İnternet Gazeteciliği ve Gazeteciler Derneği (UİGAD) Genel Başkanı Cesim Yener ve UİGAD yönetimi, geçtiğimiz haftalarda Sultanbeyli İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan İlçe Emniyet Müdürü Necmettin Yüksek’e makamında “hayırlı olsun” ziyaretinde bulundu.

Ziyarette UİGAD Genel Başkanı Yener’e; Genel Başkan Vekili Binnur Güvener, Genel Sekreter Selçuk Taşdemir, Genel Sayman Serpil Ayan, Genel Başkan Yardımcısı Gökhan İzgi, İstanbul İl Başkanı ve Marmara Bölge Sorumlusu Emrullah Güvener, UİGAD Yönetim Kurulu Üyelerinden Savaş Karan, Cansu Güney ve UİGAD Akademi öğrencisi Amine Öncül de eşlik etti.

UİGAD Genel Başkanı Yener, Yüksek’e “yeni görevinin hayırlı olması” dileklerini iletti. Yener, UİGAD’ın faaliyetlerinden ve hedeflerinden de bahsederek, UİGAD’ın hazırladığı “internet gazeteciliği yasa tasarısı taslağı önerileri” hakkında bilgi verdi.

İlçe Emniyet Müdürü Yüksek de, nazik ziyaretlerinden dolayı UİGAD heyetine teşekkür ederek, UİGAD Genel Başkanlığına seçilen Cesim Yener nezdinde UİGAD yönetimine başarılar diledi ve “hayırlı olsun” temennisinde bulundu. Yüksek, Sultanbeyli’deki emniyet hizmetleri hakkında UİGAD heyetine bilgi verdi.

CEVAP VERİN

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin